Úvod / Reference / Samonosný nerezový bazén hrdinou v akčním filmu Extraction 2 (Vyproštění 2) z dílny NETFLIXu

Samonosný nerezový bazén hrdinou v akčním filmu Extraction 2 (Vyproštění 2) z dílny NETFLIXu

Produkční a filmová společnost StilkingFilms, která se podílí na výrobě filmů pro nevýznamnější filmové tvůrce zakoupila bazén, který si zahrál v akčním trháku Extraction 2 společnosti NETFLIX.

Produkční a filmová společnost StilkingFilms, která se podílí na výrobě filmů pro nevýznamnější filmové tvůrce jako např.: 20thCentury Studios, ABC, BBC, Disney+, Fox21, HBO, Marvel Studios , National Geographic, Paramount, Sony Entertainment, UniversalPictures, Warner Bros zakoupila bazén, který si zahrál v akčním trháku Extraction 2 společnosti NETFLIX.

Nerezové bazény se samonosnou konstrukci a „Al-in-ONE“ koncepci (veškeré součástí bazénu jsou integrovány do samonosného tělesa bazénu) se staly preferovanou volbou oproti řešením konkurenčním, protože nejlépe odpovídají specifickým potřebám filmových studií. Pro ty je typické, že velice často je bazén zakomponovaný do jednoúčelově zbudované natáčecí scény. Po dokončení filmování se scéna rozebere a bazén se uloží do skladu filmového ateliéru, kde čeká na využití v dalším filmu. A právě proto filmaři ocenili přednosti, které nabídnutý samonosný bazén Superior Steel přinesl:


Extrémní rychlost výstavby a to díky:

  • Instalace bazénu bez potřeby stavební přípravy – stačí uložit bazén na rovnou plochu a velice snadno nivelovat, nejsou potřebné zdicí práce.
  • „Plug-and-play“ řešení (pouze napojení na vodu a elektřinu) díky „All-in-one“ konstrukci bazénu.
  • Instalaci nemusí provádět specializovaná firma, dovednosti stavitelů filmových scén jsou dostatečné.

Extrémní rychlost demontáže

  • Plug-and-play  řešení (pouze odpojení od vody a elektřiny) díky All-in-ONE konstrukci bazénu
  • Odpadají bourací práce zednického charakteru

Nenáročné skladování díky samonosnosti konstrukce

Bazén může stát ve skladech filmových ateliérů nejen ve funkční poloze, ale třeba i na výšku

Nehrozí tvarové deformace způsobené necitlivou manipulaci jako je tomu u bazénu vanových (vložkových).


Role našeho bazénu ve filmu Extraction 2 je vedlejší. Bazén si zahrál cca v 81 minutě filmu. A víte, ve kterých dalších filmech významných tvůrců si tento náš samonosný nerezový bazén od té doby ještě zahrál?  Ehm,… my ne…

Pomůžeme s výběrem

Nevíte, jaký bazén by byl pro Vás nejvhodnější, nebo máte jiné technické dotazy? Zavolejte nám nebo zašlete dotaz na email.