Klientská zóna

Bazén Compact

Kruhový bazén se štěrbinovým skimmerem

Samonosná konstrukce

Konstrukce bazénu je samonosná, díky tomu není potřeba nákladných stavebních příprav. Navíc lze bazén instalovat i do svahu s přiznanou stěnou.

Kompaktní parťák

Bazén se hodí i do menších zahrad. Kruhový tvar s průměrem 3,6m a vetknuté schodiště vytváří prostorný dojem.
Výběr konfigurace

Přednosti modelu

Nerezový skelet z ušlechtilého materiálu DIN 1.4404 (AISI 316L) s broušenou úpravou.
Kompaktní rozměry
Prostorný bazén kruhového tvaru
Atraktivní design
Technologie umístěná v samonosné kruhové šachtici v zemi
Možnost celé protiskluzové podlahy
Vhodný do menších zahrad
Objem bazénu 12,5m3

Nahlédněte do technologii

Nabízíme vám možnost vybrat si velikost nerezového bazénu, která bude vyhovovat vašim potřebám. Je důležité si pečlivě promyslet správnou velikost bazénu, neboť ta má vliv na náklady související s následným provozem a údržbou. Rádi vám pomůžeme najít ideální velikost bazénu, která bude odpovídat vašim představám a zároveň bude ekonomicky efektivní pro dlouhodobé užívání.
Výroba bazénu obsahuje kompletní sestavení filtrace s nerezovým bazénem. K dispozici máte volbu instalace zemní nebo nadzemní technologie. V případě Autonomního provozu je bazén vybaven naší elektronikou PoolControl®, která samostatně řídí veškerý provoz bazénu. Navíc je možné bazén ovládat a provádět servis z dálky pomocí naší mobilní aplikace, s dohledem technika na servisním pultu. Pokud zvolíte konfiguraci s automatickým dávkováním chemie, bude tato funkce odstraněna a celý bazén bude řízen pomocí programovacích hodin a dálkovým ovladačem s inteligentním dávkovačem chemie ASEKO.
Pokud si přejete užívat koupání i v chladnějším počasí, doporučujeme zvolit tepelné čerpadlo s vyšším výkonem. Naše nabídka zahrnuje tepelné výměníky, které jsou vhodné pro instalace, kde plánujete využívat centrální topný domovní systém nebo solární panely.
Váš bazén můžete obohatit našimi navrženými atrakcemi, které přinášejí ještě větší zážitek z koupání. Pokud si rádi pořádně zaplavete, doporučujeme zvolit silný protiproud Steel JET 75®, který vám umožní intenzivněji plavat. Pro relaxaci a odpočinek doporučujeme naši hydro-masáž Flow BUS® nebo perličkovou masáž Air BUS®, které vás dokonale uvolní a poskytne vám skvělý pocit pohody.
V naší nabídce máte možnost vybrat si z různých typů osvětlení a také zlepšit vybavení nerezového skeletu bazénu. Pro vaše pohodlí a bezpečí doporučujeme zvolit protiskluzovou úpravu dna, která bude pečlivě přizpůsobena velikosti vašeho bazénu. Dále vám doporučujeme bílé LED osvětlení, které nejenže vytvoří příjemnou atmosféru, ale také zvýší bezpečnost a estetiku vašeho bazénu.
Pro přepravu našich bazénů využíváme naši vlastní autodopravu. Pokud je místo, kam můžeme autem přijet až k výkopu, je možné bazén složit pomocí hydraulické ruky. Pro běžné instalace je ale obvykle nutné objednat jeřáb. Samotná instalace bazénu zahrnuje všechny spotřební díly, potrubí a spojovací materiál. Včetně logistických nákladů pro techniky, kteří provedou montáž bazénu. Naše služby zahrnují kompletní balíček pro správnou instalaci a spolehlivý provoz bazénu.
Výpočet přeběžné ceny, přesná cena Vám bude poslána přes email

Výběr konfigurace

Základ
Bazén Compact 3,6x1,25m (bazén, schodiště, světlo)
Bez filtrace (vlastní dodávka)
Bez instalace bazénu (vlastní dodávka)
Bez dopravy bazénu (vlastní dodávka)
Standard
Bazén Compact 3,6x1,25m (bazén, schodiště, světlo)
Poloautomatická filtrace v technické šachtě
Doprava bazénu (na základě kalkulace dle km)
Bez instalace bazénu (vlastní dodávka)
Komplet
Bazén Compact 3,6x1,25m (bazén, schodiště, světlo)
Poloautomatická filtrace v technické šachtě
Tepelné čerpadlo 11kW
Instalace bazénu
Doprava bazénu (na základě kalkulace dle km)

Co říkají zákazníci?

S firmou SuperiorSteel velká spokojenost. Od návrhu po realizaci výborná komunikace, rychlý servis a dostupnost bazénové chemie.

Petr Čermák

Chtěl bych poděkovat za perfektni komunikaci od průběhu řešeni nabídky po realizaci vše probíhalo dle domluvy a k naši spokojenosti. Bazen slouží a celé rodině dělá radost a navíc perfekně vypadá.

Martin Vít

Práve prešiel rok od inštalácie bazéna od firmy Superior steel a spolu s manželkou sme skonštatovali, že nič lepšie sme nemohli urobiť. Plávame každý deň a predpokladám že ho budeme využívať ešte aj v novembri pod Tatrami ( pod krytom ). Pre firmu Superior steel ma presvedčila odbornosť p. Strnadela ml., komplexnosť dodávky, podrobné vysvetlenie všetkého. Boli sme sa ešte pred objednávkou pozrieť na výrobu bazénov, technológie. Po roku môžem konštatovať, že to bolo veľmi správne rozhodnutie. Inštalácia trvala 4 hodiny vrátane vykládky žeriavom, zapojenie tepelného čerpadla. Niekoľkokrát som potreboval poradiť, servisná linka funguje perfektne, takže môžem zodpovedne doporučiť bazén od Superior steel !

Pavol Masliš

Já jsem byl spokojen. Co jsem si objednal, to jsem dostal. Objevily se drobné chyby, které ovšem pan Strnadel k mé spokojenosti rychle vyřešil. Bazén jsme si užívali celé léto 2021 a mohu říci, že přelivový bazén v nerezu je TOP!

Petr Varaďa

Firmu mohu vřele doporučit, po finální specifikaci bazénu byl stanoven termín realizace, který byl přesně dodržen, instalace proběhla bez problémů, drobné nedostatky stavební přípravy pracovníci firmy ochotně napravili. Bazén přesně splňuje mé požadavky funkční i vzhledové. Oproti předchozímu plastovému bazénu je nerezový bazén s lamelovým zakrytím něco jako Mercedes proti Trabantu.

Vladimír Janeček