Klientská zóna

Bazén Compact

Kruhový bazén se štěrbinovým skimmerem

Samonosná konstrukce

Konstrukce bazénu je samonosná, díky tomu není potřeba nákladných stavebních příprav. Navíc lze bazén instalovat i do svahu s přiznanou stěnou.

Kompaktní parťák

Bazén se hodí i do menších zahrad. Kruhový tvar s průměrem 3,6m a vetknuté schodiště vytváří prostorný dojem.
Výběr konfigurace

Přednosti modelu

Nerezový skelet z ušlechtilého materiálu DIN 1.4404 (AISI 316L) s broušenou úpravou.
Kompaktní rozměry
Prostorný bazén kruhového tvaru
Atraktivní design
Technologie umístěná v samonosné kruhové šachtici v zemi
Možnost celé protiskluzové podlahy
Vhodný do menších zahrad
Objem bazénu 12,5m3

Nahlédněte do technologii

Začněte s výběrem velikosti, jaká se Vám líbí?
Filtrace jsou kompletně sestaveny ve výrobě s nerezovým bazénem, nabízíme ze tří typů. U každé technologie můžeme připravit ovládání celého bazénu přes mobilní aplikaci.
Pokud se chcete koupat i v chladnějším počasí, zvolte tepelné čerpadlo s větším výkonem. Tepelný výměník je nabízen pro instalace, kdy chcete použít centrální topný domovní systém nebo solární panely.
Bazén můžete obohatit námi navrženými atrakcemi. Pokud si rádi pořádně zaplavete zvolte silný protiproud Steel JET 75, pro Relax a odpočinek doporučujeme hydro-masáž Flow BUS nebo perličku Air BUS.
Zde si můžete vybrat z nabídky osvětlení nebo vyšší výbavy nerezového skeletu bazénu. Doporučujeme protiskluzovou úpravu dna a bílé osvětlení.
Bazény přepravujeme svou autodopravou. Do míst, kde dokážeme autem zajet až k výkopu, může být bazén složen hydraulickou rukou. Běžně se k instalaci objednává jeřáb. Instalace bazénu je položka, která obsahuje všechny spotřební díly, potrubí a spojovací materiál vč. logistických nákladů pro techniky.
Výpočet přeběžné ceny, přesná cena Vám bude poslána přes email

Výběr konfigurace

Základ
Bazén Compact 3,6x1,25m (bazén, schodiště, světlo)
Bez filtrace (vlastní dodávka)
Bez instalace bazénu (vlastní dodávka)
Bez dopravy bazénu (vlastní dodávka)
Standard
Bazén Compact 3,6x1,25m (bazén, schodiště, světlo)
Poloautomatická filtrace v technické šachtě
Doprava bazénu (na základě kalkulace dle km)
Bez instalace bazénu (vlastní dodávka)
Komplet
Bazén Compact 3,6x1,25m (bazén, schodiště, světlo)
Poloautomatická filtrace v technické šachtě
Tepelné čerpadlo 11kW
Instalace bazénu
Doprava bazénu (na základě kalkulace dle km)

Co říkají zákazníci?

Chtěl bych poděkovat za perfektni komunikaci od průběhu řešeni nabídky po realizaci vše probíhalo dle domluvy a k naši spokojenosti. Bazen slouží a celé rodině dělá radost a navíc perfekně vypadá.

Martin Vít

Práve prešiel rok od inštalácie bazéna od firmy Superior steel a spolu s manželkou sme skonštatovali, že nič lepšie sme nemohli urobiť. Plávame každý deň a predpokladám že ho budeme využívať ešte aj v novembri pod Tatrami ( pod krytom ). Pre firmu Superior steel ma presvedčila odbornosť p. Strnadela ml., komplexnosť dodávky, podrobné vysvetlenie všetkého. Boli sme sa ešte pred objednávkou pozrieť na výrobu bazénov, technológie. Po roku môžem konštatovať, že to bolo veľmi správne rozhodnutie. Inštalácia trvala 4 hodiny vrátane vykládky žeriavom, zapojenie tepelného čerpadla. Niekoľkokrát som potreboval poradiť, servisná linka funguje perfektne, takže môžem zodpovedne doporučiť bazén od Superior steel !

Pavol Masliš

Já jsem byl spokojen. Co jsem si objednal, to jsem dostal. Objevily se drobné chyby, které ovšem pan Strnadel k mé spokojenosti rychle vyřešil. Bazén jsme si užívali celé léto 2021 a mohu říci, že přelivový bazén v nerezu je TOP!

Petr Varaďa

Firmu mohu vřele doporučit, po finální specifikaci bazénu byl stanoven termín realizace, který byl přesně dodržen, instalace proběhla bez problémů, drobné nedostatky stavební přípravy pracovníci firmy ochotně napravili. Bazén přesně splňuje mé požadavky funkční i vzhledové. Oproti předchozímu plastovému bazénu je nerezový bazén s lamelovým zakrytím něco jako Mercedes proti Trabantu.

Vladimír Janeček