Superior LT

Bazén se štěrbinovým skimmerem

Silný samonosný nerezový rám

Samonosný rám zaručuje tuhost celého bazénu. Díky němu nemusíte bazén zalévat betonem, nebo kolem něj stavět ztracené bednění.

Propracovaný filtrační systém

Štěrbinový skimmer s vyrovnávací nádrží udržuje vodní hladinu vždy na stejné úrovni. Ať se koupete sami, nebo do bazénu naskáče spousta dětí.
Výběr konfigurace

Přednosti modelu

Nerezový skelet z ušlechtilého materiálu DIN 1.4404 (AISI 316L) s broušenou úpravou.
Na stěnách se netvoří vodní linka
Schodiště a lavice s protiskluzovou úpravou
Zateplení stěn z výroby – 100 mm EPS
Možnost celé protiskluzové podlahy
Technologie umístěná v samonosné šachtici nebo odděleně v technickém kabinetu pro nadzemní montáž
Dodávka celého bazénového setu v celku z výroby až k Vám, na místo instalace
Bazén i technologie je chráněna evropským průmyslovým vzorem (E405 008523419)
Instalace je hotová v rozmezí 4 - 8 hodin od příjezdu na místo realizace

Nahlédněte do technologii

Nabízíme vám možnost vybrat si velikost nerezového bazénu, která bude vyhovovat vašim potřebám. Je důležité si pečlivě promyslet správnou velikost bazénu, neboť ta má vliv na náklady související s následným provozem a údržbou. Rádi vám pomůžeme najít ideální velikost bazénu, která bude odpovídat vašim představám a zároveň bude ekonomicky efektivní pro dlouhodobé užívání.
Výroba bazénu obsahuje kompletní sestavení filtrace s nerezovým bazénem. K dispozici máte volbu instalace zemní nebo nadzemní technologie. V případě Autonomního provozu je bazén vybaven naší elektronikou PoolControl®, která samostatně řídí veškerý provoz bazénu. Navíc je možné bazén ovládat a provádět servis z dálky pomocí naší mobilní aplikace, s dohledem technika na servisním pultu. Pokud zvolíte konfiguraci s automatickým dávkováním chemie, bude tato funkce odstraněna a celý bazén bude řízen pomocí programovacích hodin a dálkovým ovladačem s inteligentním dávkovačem chemie ASEKO.
Pokud si přejete užívat koupání i v chladnějším počasí, doporučujeme zvolit tepelné čerpadlo s vyšším výkonem. Naše nabídka zahrnuje tepelné výměníky, které jsou vhodné pro instalace, kde plánujete využívat centrální topný domovní systém nebo solární panely.
Váš bazén můžete obohatit našimi navrženými atrakcemi, které přinášejí ještě větší zážitek z koupání. Pokud si rádi pořádně zaplavete, doporučujeme zvolit silný protiproud Steel JET 75®, který vám umožní intenzivněji plavat. Pro relaxaci a odpočinek doporučujeme naši hydro-masáž Flow BUS® nebo perličkovou masáž Air BUS®, které vás dokonale uvolní a poskytne vám skvělý pocit pohody.
V naší nabídce máte možnost vybrat si z různých typů osvětlení a také zlepšit vybavení nerezového skeletu bazénu. Pro vaše pohodlí a bezpečí doporučujeme zvolit protiskluzovou úpravu dna, která bude pečlivě přizpůsobena velikosti vašeho bazénu. Dále vám doporučujeme bílé LED osvětlení, které nejenže vytvoří příjemnou atmosféru, ale také zvýší bezpečnost a estetiku vašeho bazénu.
Pro přepravu našich bazénů využíváme naši vlastní autodopravu. Pokud je místo, kam můžeme autem přijet až k výkopu, je možné bazén složit pomocí hydraulické ruky. Pro běžné instalace je ale obvykle nutné objednat jeřáb. Samotná instalace bazénu zahrnuje všechny spotřební díly, potrubí a spojovací materiál. Včetně logistických nákladů pro techniky, kteří provedou montáž bazénu. Naše služby zahrnují kompletní balíček pro správnou instalaci a spolehlivý provoz bazénu.
Výpočet přeběžné ceny, přesná cena Vám bude poslána přes email

Oblíbené varianty

Superior LT 7 - BASIC
Nerezový bazén SUPERIOR LT 7 (3x7x1,3m)
LED bílé osvětlení
Protiskluzová úprava dna
Šachtice pro filtraci COMBIX
Filtrační stanice AML500 9m3/h (filtrační náplň kalené sklo)
Dopouštění vody
Elektro-rozvaděč a elektroinstalace
Instalace bazénu do stavební přípravy
Doprava a jeřábnické práce
Superior LT 7 - HEAT
Nerezový bazén SUPERIOR LT 7 (3x7x1,3m)
LED bílé osvětlení
Protiskluzová úprava dna
Šachtice pro filtraci COMBIX
Filtrační stanice AML500 9m3/h (filtrační náplň kalené sklo)
Dopouštění vody
Automatický dávkovač chemických látek
Tepelné čerpadlo Microwell HP Black Inverter 1500
Elektro-rozvaděč a elektroinstalace
Instalace bazénu do stavební přípravy
Doprava a jeřábnické práce
Superior LT 7 - PERFECT
Nerezový bazén SUPERIOR LT 7 (3x7x1,3m)
LED bílé osvětlení
Protiskluzová úprava dna
Šachtice pro filtraci COMBIX
Filtrační stanice AML500 9m3/h (filtrační náplň kalené sklo)
Autonomní systém PoolControl® s automatickým praním filtru a dopouštěním vody. Bazén lze provozovat celoročně.
Automatický dávkovač chemických látek
Tepelné čerpadlo Microwell HP Black Inverter 1500
Elektro-rozvaděč a elektroinstalace + ovládání mobilní aplikací PoolControl
Celo-nerezový protiproud SteelJET 75m3/h s regulací
Instalace bazénu do stavební přípravy
Doprava a jeřábnické práce

Co říkají zákazníci?

Práve prešiel rok od inštalácie bazéna od firmy Superior steel a spolu s manželkou sme skonštatovali, že nič lepšie sme nemohli urobiť. Plávame každý deň a predpokladám že ho budeme využívať ešte aj v novembri pod Tatrami ( pod krytom ). Pre firmu Superior steel ma presvedčila odbornosť p. Strnadela ml., komplexnosť dodávky, podrobné vysvetlenie všetkého. Boli sme sa ešte pred objednávkou pozrieť na výrobu bazénov, technológie. Po roku môžem konštatovať, že to bolo veľmi správne rozhodnutie. Inštalácia trvala 4 hodiny vrátane vykládky žeriavom, zapojenie tepelného čerpadla. Niekoľkokrát som potreboval poradiť, servisná linka funguje perfektne, takže môžem zodpovedne doporučiť bazén od Superior steel !

Pavol Masliš

Firmu mohu vřele doporučit, po finální specifikaci bazénu byl stanoven termín realizace, který byl přesně dodržen, instalace proběhla bez problémů, drobné nedostatky stavební přípravy pracovníci firmy ochotně napravili. Bazén přesně splňuje mé požadavky funkční i vzhledové. Oproti předchozímu plastovému bazénu je nerezový bazén s lamelovým zakrytím něco jako Mercedes proti Trabantu.

Vladimír Janeček

Chtěl bych poděkovat za perfektni komunikaci od průběhu řešeni nabídky po realizaci vše probíhalo dle domluvy a k naši spokojenosti. Bazen slouží a celé rodině dělá radost a navíc perfekně vypadá.

Martin Vít

S firmou SuperiorSteel velká spokojenost. Od návrhu po realizaci výborná komunikace, rychlý servis a dostupnost bazénové chemie.

Petr Čermák

Já jsem byl spokojen. Co jsem si objednal, to jsem dostal. Objevily se drobné chyby, které ovšem pan Strnadel k mé spokojenosti rychle vyřešil. Bazén jsme si užívali celé léto 2021 a mohu říci, že přelivový bazén v nerezu je TOP!

Petr Varaďa