Klientská zóna

Bazén Superior LT

Bazén se štěrbinovým skimmerem

Silný samonosný nerezový rám

Samonosný rám zaručuje tuhost celého bazénu. Díky němu nemusíte bazén zalévat betonem, nebo kolem něj stavět ztracené bednění.

Propracovaný filtrační systém

Štěrbinový skimmer s vyrovnávací nádrží udržuje vodní hladinu vždy na stejné úrovni. Ať se koupete sami, nebo do bazénu naskáče spousta dětí.
Výběr konfigurace

Přednosti modelu

Nerezový skelet z ušlechtilého materiálu DIN 1.4404 (AISI 316L) s broušenou úpravou.
Na stěnách se netvoří vodní linka
Schodiště a lavice s protiskluzovou úpravou
Zateplení stěn z výroby – 100 mm EPS
Možnost celé protiskluzové podlahy
Technologie umístěná v samonosné šachtici nebo odděleně v technickém kabinetu pro nadzemní montáž
Dodávka celého bazénového setu v celku z výroby až k Vám, na místo instalace
Bazén i technologie je chráněna evropským průmyslovým vzorem (E405 008523419)
Instalace je hotová v rozmezí 4 - 8 hodin od příjezdu na místo realizace

Nahlédněte do technologii

Začněte s výběrem velikosti, jaká se Vám líbí?
Filtrace jsou kompletně sestaveny ve výrobě s nerezovým bazénem, nabízíme ze tří typů. U každé technologie můžeme připravit ovládání celého bazénu přes mobilní aplikaci.
Pokud se chcete koupat i v chladnějším počasí, zvolte tepelné čerpadlo s větším výkonem. Tepelný výměník je nabízen pro instalace, kdy chcete použít centrální topný domovní systém nebo solární panely.
Bazén můžete obohatit námi navrženými atrakcemi. Pokud si rádi pořádně zaplavete zvolte silný protiproud Steel JET 75, pro Relax a odpočinek doporučujeme hydro-masáž Flow BUS nebo perličku Air BUS.
Zde si můžete vybrat z nabídky osvětlení nebo vyšší výbavy nerezového skeletu bazénu. Doporučujeme protiskluzovou úpravu dna a bílé osvětlení.
Bazény přepravujeme svou autodopravou. Do míst, kde dokážeme autem zajet až k výkopu, může být bazén složen hydraulickou rukou. Běžně se k instalaci objednává jeřáb. Instalace bazénu je položka, která obsahuje všechny spotřební díly, potrubí a spojovací materiál vč. logistických nákladů pro techniky.
Výpočet přeběžné ceny, přesná cena Vám bude poslána přes email

Konfigurátor bazénu

Co říkají zákazníci?

Chtěl bych poděkovat za perfektni komunikaci od průběhu řešeni nabídky po realizaci vše probíhalo dle domluvy a k naši spokojenosti. Bazen slouží a celé rodině dělá radost a navíc perfekně vypadá.

Martin Vít

Práve prešiel rok od inštalácie bazéna od firmy Superior steel a spolu s manželkou sme skonštatovali, že nič lepšie sme nemohli urobiť. Plávame každý deň a predpokladám že ho budeme využívať ešte aj v novembri pod Tatrami ( pod krytom ). Pre firmu Superior steel ma presvedčila odbornosť p. Strnadela ml., komplexnosť dodávky, podrobné vysvetlenie všetkého. Boli sme sa ešte pred objednávkou pozrieť na výrobu bazénov, technológie. Po roku môžem konštatovať, že to bolo veľmi správne rozhodnutie. Inštalácia trvala 4 hodiny vrátane vykládky žeriavom, zapojenie tepelného čerpadla. Niekoľkokrát som potreboval poradiť, servisná linka funguje perfektne, takže môžem zodpovedne doporučiť bazén od Superior steel !

Pavol Masliš

Já jsem byl spokojen. Co jsem si objednal, to jsem dostal. Objevily se drobné chyby, které ovšem pan Strnadel k mé spokojenosti rychle vyřešil. Bazén jsme si užívali celé léto 2021 a mohu říci, že přelivový bazén v nerezu je TOP!

Petr Varaďa

Firmu mohu vřele doporučit, po finální specifikaci bazénu byl stanoven termín realizace, který byl přesně dodržen, instalace proběhla bez problémů, drobné nedostatky stavební přípravy pracovníci firmy ochotně napravili. Bazén přesně splňuje mé požadavky funkční i vzhledové. Oproti předchozímu plastovému bazénu je nerezový bazén s lamelovým zakrytím něco jako Mercedes proti Trabantu.

Vladimír Janeček