Úvod / Články / Zlepšete svou kondici a uvolněte svaly s hydromasáží FlowBUS ve svém bazénu!

Zlepšete svou kondici a uvolněte svaly s hydromasáží FlowBUS ve svém bazénu!

21. 2. 2023

Hydromasáž v bazénu může být velmi příjemnou a zdravou aktivitou. Pokud hledáte relaxaci nebo úlevu od bolesti zad, bederní hydromasáž FlowBUS může být pro vás ideální volbou. Zde jsou některé výhody naší bederní hydromasáže v bazénu:

  1. Uvolnění napětí v bederní oblasti:
    trysky jsou navrženy tak, aby cílily na bederní oblast a pomáhaly uvolnit svalové napětí.
  2. Zlepšení cirkulace krve:
    Hydromasážní proud vody z trysky FlowBUS stimuluje cirkulaci krve v bederní oblasti, což může pomoci ulevit od bolesti a zlepšit celkové zdraví bederní páteře.
  3. Redukce stresu:
    Kombinace teplé vody a hydromasáže FlowBUS může být velmi relaxační a pomoci snížit stres.
  4. Zlepšení flexibility: Bederní hydromasáž FlowBUS může pomoci zlepšit flexibilitu a pohyblivost v bederní oblasti. Například po vydatném cvičení ve fitcentru nebo po vysokohorské túře.

Hydromasáž FlowBUS splňuje normu EN 1069-1 pro atrakce do bazénu. Je bezpečná i snadno ovladatelná. Hydromasáž se ovládá pomocí tlačítek v bazénu i dálkově pomocí aplikace nebo dálkového ovládání. Navíc je možno atrakci nastavit po jednotlivých časových intervalech 10, 15, 20, 25 minut. Obecně se totiž doporučuje, aby uživatelé používali bederní hydromasáž v intervalech po dobu 10 až 15 minut a to maximálně 2x denně.

Teplota vody v bazénu je klíčovým faktorem pro efektivitu bederní hydromasáže. Aby byla co nejefektivnější, měla by být teplota vody mezi 35-38°C. Tato teplota vody umožňuje svalům uvolnit napětí a stimuluje cirkulaci krve v bederní oblasti, což zlepšuje účinky hydromasáže. U velkých bazénů takováto teplota však není dlouhodobě udržitelná na vaší peněženku, proto doporučujeme teplotu vody s hydromasáží udržovat na 32°C a u malých bazénů typu miniSWIM až 35°C.

Plavání s bederní hydromasáží v bazénu může být skvělým způsobem, jak zlepšit kondici a tělesné zdraví, zatímco se uvolníte a užíváte si relaxaci v teplé vodě. Při pravidelném užívání bederní hydromasáže v bazénu, se plavci mohou cítit lépe odpočatí a regenerovaní. Tento druh masáže může také pomoci zlepšit celkovou pohodu a podpořit zdravý spánek.

Návratnost investice do hydromasáže FlowBUS?

Podívejme se na to z pohledu pravidelného návštěvníka wellnes center a pokud předpokládáme, že každé využití vířivky nebo bazénu s hydromasážemi bude stát průměrně 500 Kč/zákazník x 4 členná rodina a budte mít voucher na 10 vstupů během sezóny, pak bude návratnost investice 39 900,- bez DPH zhruba za 1,5 sezóny.


Hydromasáž FlowBUS by jistě neměla chybět ve vašem výběru při konfiguraci výbavy bazénu.

Zaručená kvalita od Superiorsteel

Špičková technická kvalita a užitná hodnota nerezových bazénů Superior Steel ® jsou významné složky naší firemní DNA
15
let zkušeností
150+
realizací
10
let záruka na nerezový bazén
Prohlídnout modely