Klientská zóna
Úvod / Články / Zlepšete svou kondici a uvolněte svaly s hydromasáží FlowBUS ve svém bazénu!

Zlepšete svou kondici a uvolněte svaly s hydromasáží FlowBUS ve svém bazénu!

21. 2. 2023

Hydromasáž v bazénu může být velmi příjemnou a zdravou aktivitou. Pokud hledáte relaxaci nebo úlevu od bolesti zad, bederní hydromasáž FlowBUS může být pro vás ideální volbou. Zde jsou některé výhody naší bederní hydromasáže v bazénu:

  1. Uvolnění napětí v bederní oblasti:
    trysky jsou navrženy tak, aby cílily na bederní oblast a pomáhaly uvolnit svalové napětí.
  2. Zlepšení cirkulace krve:
    Hydromasážní proud vody z trysky FlowBUS stimuluje cirkulaci krve v bederní oblasti, což může pomoci ulevit od bolesti a zlepšit celkové zdraví bederní páteře.
  3. Redukce stresu:
    Kombinace teplé vody a hydromasáže FlowBUS může být velmi relaxační a pomoci snížit stres.
  4. Zlepšení flexibility: Bederní hydromasáž FlowBUS může pomoci zlepšit flexibilitu a pohyblivost v bederní oblasti. Například po vydatném cvičení ve fitcentru nebo po vysokohorské túře.

Hydromasáž FlowBUS splňuje normu EN 1069-1 pro atrakce do bazénu. Je bezpečná i snadno ovladatelná. Hydromasáž se ovládá pomocí tlačítek v bazénu i dálkově pomocí aplikace nebo dálkového ovládání. Navíc je možno atrakci nastavit po jednotlivých časových intervalech 10, 15, 20, 25 minut. Obecně se totiž doporučuje, aby uživatelé používali bederní hydromasáž v intervalech po dobu 10 až 15 minut a to maximálně 2x denně.

Teplota vody v bazénu je klíčovým faktorem pro efektivitu bederní hydromasáže. Aby byla co nejefektivnější, měla by být teplota vody mezi 35-38°C. Tato teplota vody umožňuje svalům uvolnit napětí a stimuluje cirkulaci krve v bederní oblasti, což zlepšuje účinky hydromasáže. U velkých bazénů takováto teplota však není dlouhodobě udržitelná na vaší peněženku, proto doporučujeme teplotu vody s hydromasáží udržovat na 32°C a u malých bazénů typu miniSWIM až 35°C.

Plavání s bederní hydromasáží v bazénu může být skvělým způsobem, jak zlepšit kondici a tělesné zdraví, zatímco se uvolníte a užíváte si relaxaci v teplé vodě. Při pravidelném užívání bederní hydromasáže v bazénu, se plavci mohou cítit lépe odpočatí a regenerovaní. Tento druh masáže může také pomoci zlepšit celkovou pohodu a podpořit zdravý spánek.

Návratnost investice do hydromasáže FlowBUS?

Podívejme se na to z pohledu pravidelného návštěvníka wellnes center a pokud předpokládáme, že každé využití vířivky nebo bazénu s hydromasážemi bude stát průměrně 500 Kč/zákazník x 4 členná rodina a budte mít voucher na 10 vstupů během sezóny, pak bude návratnost investice 39 900,- bez DPH zhruba za 1,5 sezóny.


Hydromasáž FlowBUS by jistě neměla chybět ve vašem výběru při konfiguraci výbavy bazénu.

Zaručená kvalita od Superiorsteel

Netus ornare odio quis a, nec. Ullamcorper purus tempus proin ante fringilla eget ut ac, id. Sed sem proin montes, fermentum facilisis purus.
13
let zkušeností
150+
realizací
10
let zátuky
Prohlídnout modely