Výhody nerezového bazénu 2/2 – hodnota

Výhody nerezového bazénu 2/2 – hodnota

V tomto krátkém článku Vám popíši, jak se lze dívat na nerezový bazén, jako hodnotnou investici.
Nerezové bazény jsou především kovo-výrobkem, kde je zapotřebí používat zkušenosti kvalitních řemeslníků, konstruktérů, designérů a správných výrobních postupů.

Každý originální bazén, který je navržen designérem, a je vestavěný do betonu napevno, je vždy skvělým kouskem. Takový bazén je už na vždy váš, instalovaný na jednom místě.

Ale,…

Co když, potřebujete bazén na nějakou dobu?
Co když máte malé děti, a chcete ho především pro ně?
Co když teď stavíte dům, jste v produktivním věku, ale nevíte zda takový bazén budete chtít využívat do konce života?

Nabízí se výhodné řešení, zvolit si bazén typové konstrukce, který nepotřebuje náročnou přípravu a přesto je skvělým plnohodnotným originálním kovo-výrobkem a designovým kouskem.

Takový bazén si pořídíte, nainstalujete například k terase, jako nadzemní, nebo jej usadíte na základovou desku (není potřeba taková jako pro RD), a obsypete. Bazén můžete udržovat sami, nebo s naší pomocí, kdy při dovybavení bazénu moderními automaty, můžeme sledovat stav vody ve vašem bazénu a online napomáhat s jeho údržbou.

Takový bazén, vám bude sloužit mnoho let, a neztratí nic ze své kvality a originality. Bazén lze opravovat, přebrušovat, chemicky čistit a pasivovat. Oprava a údržba je stejná jako u jakékoliv jiné nerezové oceli.

A když ve vašem životě nastane doba, kdy už bazén nebudete chtít, nebo pro něj nebudete mít využití, bazén se dá vždy zvednou, naložit a prodat. Nebo ho můžete věnovat synovi/dceři na jejich zahradu, aby si ho mohli užívat se svými dětmi.

Takový bazén, vám bude vždy držet svou originálnost, funkčnost a hodnotu.

Podívejte se jak vypadá bazén po 5-ti letech provozu  (Bazén je focený začátkem sezóny 2020) ukázat referenci

 

autor: René Strnadel