Klientská zóna
Úvod / Články / VÝHODY NEREZOVÉHO BAZÉNU 2/2 – HODNOTA

VÝHODY NEREZOVÉHO BAZÉNU 2/2 – HODNOTA

18. 9. 2022

V tomto krátkém článku Vám popíšeme, jaký může být pohled na nerezový bazén v rámci dlouhodobé investice a jaké výhody u našich bazénů najdete.

Shrnuli bychom to do dvou případů instalace.

První…. můžete si pořídit nerezový bazén, který zakopete do zemně a stavebně zapravíte tak, že už tam bude navždy. Nic zásadního už nezměníte, s rozměry se nedá nic dělat a můžete budovat okolí bazénu. U nerezových bazénů se počítá s životností 50 a více let, proto na místě zůstane i pro budoucí generace. A i když jsou pořizovací náklady vyšší, z dlouhodobého pohledu se investice do nerez bazénu vyrovná a v určitém bodě převýší konkurenční materiály.

A pak je tady druhý případ….. a to, mít originální nerezový bazén, který je navržen tak, aby šel užívat také 50 let a více, ale v momentě kdy mi přestane bazén dávat smysl, tak ho vykopat a třeba prodat, nebo přesunou na jiné místo. Zdá se to nemožné, ale lze tohoto docílit. Nabízí se výhodné řešení, pořídit bazén typové konstrukce v samonosném rámu. Takový, který nepotřebuje náročnou stavební přípravu a lze jej jednoduše instalovat. Naše bazény jsou navržené tak, aby šlo obojí. Je na Vás, jaký typ zvolíte…. jestli bazén Superior s přelivným kanálkem, nebo bazén Superior LT a nebo kruhový Compact.

Jakmile bazén objednáte, připraví se stavební dokumentace bazénu pro Váš případ instalace. Instalace může být například do terasy, nadzemní v celku nebo částečná, nebo se bazén posadí na betonovou desku a podle stavební přípravy a dokumentace zasype. Pak už  proběhne  napuštění vodou a synchronizace systému. Instalace našich bazénů probíhají velmi rychle, zpravidla do 6 hodin od příjezdu na místo. A to kompletně, včetně naší samonosné technologické šachty s filtrací i tepelným čerpadlem.

Bazén je potom možno udržovat v provozu zcela samostatně, každá naše filtrace už má moderními automaty, které hlídají kvalitu vody a pravidelně pečují o čistotu filtru samy. Velkým pomocníkem je klientská sekce, kde máte k dispozici vše ke svému bazénu. Například stavební dokumenty, konfiguraci s návody, servisní zprávy, eshop a rychlý kontakt na naše servisní středisko.

Děláme vše pro to, aby Vám náš nerezový bazén přinášel radost a neztrácel nic ze své kvality a originality. Bazén lze opravovat, přebrušovat, chemicky čistit a pasivovat. Oprava a údržba je stejná jako u jakékoliv jiné nerezové oceli. A když ve vašem životě nastane doba, kdy už bazén nebudete chtít, nebo pro něj nebudete mít využití, bazén se dá vždy zvednou, naložit a prodat. Nebo ho můžete věnovat synovi/dceři na jejich zahradu, aby si ho mohli užívat se svými dětmi.

Takový bazén, vám bude vždy držet svou originálnost, funkčnost a hodnotu.

Zaručená kvalita od Superiorsteel

Netus ornare odio quis a, nec. Ullamcorper purus tempus proin ante fringilla eget ut ac, id. Sed sem proin montes, fermentum facilisis purus.
13
let zkušeností
150+
realizací
10
let zátuky
Prohlídnout modely