CzechEnglishGermanHungarianItalian

Bazén Superior

Nerezový bazén s přelivným kanálkem

Silný samonosný nerezový rám

Samonosný rám zaručuje tuhost celého bazénu. Díky němu nemusíte bazén zalévat betonem, nebo kolem něj stavět ztracené bednění.

Přelivný filtrační systém

Dokonalá recirkulace vody. Přelivný kanálek sbírá vodu po celém obvodu bazénu. Hladina vody je zároveň s terénem, vzniká tak velmi elegantní pohled.

Přednosti modelu

Fotogalerie modelu

Videotéka

Rychlý pohled na detaily našich bazénů a technologie. Hydromasáž Flow-BUS, protiproud Steel JET, podhladinová roleta nebo instalace bazénu atd. Klikněte na video ve videotéce.

1. Výběr velikosti Začněte s výběrem velikosti, jaká se Vám líbí?
2. Výběr filtrace Filtrace jsou kompletně sestaveny ve výrobě s nerezovým bazénem, nabízíme ze tří typů. U každé technologie můžeme připravit ovládání celého bazénu přes mobilní aplikaci.
3. Výběr vytápění Pokud se chcete koupat i v chladnějším počasí, zvolte tepelné čerpadlo s větším výkonem. Tepelný výměník je nabízen pro instalace, kdy chcete použít centrální topný domovní systém nebo solární panely.
4. Výběr atrakce Bazén můžete obohatit námi navrženými atrakcemi. Pokud si rádi pořádně zaplavete zvolte silný protiproud Steel JET 75, pro Relax a odpočinek doporučujeme hydro-masáž Flow BUS nebo perličku Air BUS.
5. Výběr doplňků Zde si můžete vybrat z nabídky osvětlení nebo vyšší výbavy nerezového skeletu bazénu. Doporučujeme protiskluzovou úpravu dna a bílé osvětlení.
6. Instalace Bazény přepravujeme svou autodopravou. Do míst, kde dokážeme autem zajet až k výkopu, může být bazén složen hydraulickou rukou. Běžně se k instalaci objednává jeřáb. Instalace bazénu je položka, která obsahuje všechny spotřební díly, potrubí a spojovací materiál vč. logistických nákladů pro techniky.
Mezisoučet Výpočet přeběžné ceny, přesná cena Vám bude poslána přes email

Kontaktní informace Zašlete nám Vaší sestavu bazénu a zpracujeme pro Vás konkrétní cenovou nabídku. Samonosný rám je součástí nerezového skeletu. Ceník platný do 30.7.2022.

Co říkají zákazníci?

Ověření zákazníci

LET V BAZÉNÁŘSKÉ BRANŽI

nerezové bazény vyrábíme od roku 2009

LET ZKUŠENOSTÍ S NEREZOVOU OCELÍ

od roku 1997 vyrábíme nerezové příslušenství pro strojírenský a potravinářský průmysl v oblasti MaR

FINÁLNÍCH REALIZACÍ

bazény vyrábíme po celý rok – instalace od Jara až do Zimy

Sledujte nás a naší práci na sociálních sítích

CzechEnglishGermanHungarianItalian

Předobjednávka - Bazén Superior

Cenník servisu

Hodina práce technika: 650,-
Hodina práce asistenta technika: 570,-
Hodina práce pomocníka: 490,-
Každý 1km: 13,-

Ceny uvedeny bez DPH