CzechEnglishGermanHungarianItalian

Bazén Superior LT

Elegantní design, perfektní komfort - nerezový bazén se štěrbinovým skimmerem

Silný samonosný nerezový rám

Samonosný rám zaručuje tuhost celého bazénu. Díky němu nemusíte bazén zalévat betonem, nebo kolem něj stavět ztracené bednění.

Propracovaný filtrační systém

Štěrbinový skimmer s vyrovnávací nádrží udržuje vodní hladinu vždy na stejné úrovni. Ať se koupete sami, nebo do bazénu naskáče spousta dětí.

Přednosti modelu

Fotogalerie modelu

Videotéka

Rychlý pohled na detaily našich bazénů a technologie. Hydromasáž Flow-BUS, protiproud Steel JET, podhladinová roleta nebo instalace bazénu atd. Klikněte na video ve videotéce.

1. Výběr velikosti Začněte s výběrem velikosti, jaká se Vám líbí?
2. Výběr filtrace Filtrace jsou kompletně sestaveny ve výrobě s nerezovým bazénem, nabízíme ze tří typů. U každé technologie můžeme připravit ovládání celého bazénu přes mobilní aplikaci.
3. Výběr vytápění Pokud se chcete koupat i v chladnějším počasí, zvolte tepelné čerpadlo s větším výkonem. Tepelný výměník je nabízen pro instalace, kdy chcete použít centrální topný domovní systém nebo solární panely.
4. Výběr atrakce Bazén můžete obohatit námi navrženými atrakcemi. Pokud si rádi pořádně zaplavete zvolte silný protiproud Steel JET 75, pro Relax a odpočinek doporučujeme hydro-masáž Flow BUS nebo perličku Air BUS.
5. Výběr doplňků Zde si můžete vybrat z nabídky osvětlení nebo vyšší výbavy nerezového skeletu bazénu. Doporučujeme protiskluzovou úpravu dna a bílé osvětlení.
6. Instalace Bazény přepravujeme svou autodopravou. Do míst, kde dokážeme autem zajet až k výkopu, může být bazén složen hydraulickou rukou. Běžně se k instalaci objednává jeřáb. Instalace bazénu je položka, která obsahuje všechny spotřební díly, potrubí a spojovací materiál vč. logistických nákladů pro techniky.
Mezisoučet Výpočet přeběžné ceny, přesná cena Vám bude poslána přes email

Kontaktní informace Zašlete nám Vaší sestavu bazénu a zpracujeme pro Vás konkrétní cenovou nabídku. Samonosný rám je součástí nerezového skeletu. Ceník platný do 30.7.2022.

Nejnovější reference

Podívejte se na detail našich referencí

LET V BAZÉNÁŘSKÉ BRANŽI

nerezové bazény vyrábíme od roku 2009

LET ZKUŠENOSTÍ S NEREZOVOU OCELÍ

od roku 1997 vyrábíme nerezové příslušenství pro strojírenský a potravinářský průmysl v oblasti MaR

FINÁLNÍCH REALIZACÍ

bazény vyrábíme po celý rok – instalace od Jara až do Zimy

Sledujte nás a naší práci na sociálních sítích

Při výrobě bazénů používáme nejmodernější strojírenské a svařovací technologie. Kvalitu podtrhuje vysoký podíl ruční práce, pro dosažení nejlepšího efektu a maximální užitné hodnoty bazénu.

© 2022 Superior Steel
CzechEnglishGermanHungarianItalian
Cenník servisu

Práce (1x technik) = 590,-/hod
Doprava = 10,-/km

Ceny uvedeny bez DPH