Klientská zóna
Sleva -5%
do 30.06.2023

Vířivka Superior SPA

Celoroční parťák pro zasloužený relax

ALL in ONE

Vše je schováno v těle vířivky. Filtrace, atrakce i přelivná nádrž. Můžete si tak tuto vířivku instalovat kdekoliv na zpevněný povrch. Stačí jen kabel.

Filtrace s aktivním sklem

Díky výkonné nano filtraci je voda krásně čistá. Filtrace je plně automatická s připojením na internet, máte tak svou vířivku pod kontrolou kdekoliv budete.
Výběr konfigurace

Přednosti modelu

Nerezový skelet z ušlechtilého materiálu DIN 1.4404 (AISI 316L) s broušenou úpravou.
Propracovaný systém NANO filtrace a recirkulace vody
Bez-chlorová úprava vody
Hydromasážní trysky, blower nebo microsilk
3kW - 6kW topení nebo tepelné čerpadlo
RGB LED osvětlení
Koženkový termo kryt a trojí zateplení skeletu vířivky
Automatický provoz s připojením na internet

Nahlédněte do technologii

Začněte s výběrem velikosti, jaká se Vám líbí?
Filtraci nainstalujeme do vířivky při výrobě. Nabízíme možnost privátní nebo komerční technologie. U komerční technologie jsou instalovány všechny potřebné a legislativou požadované zařízení.
Vyberte si, zda chcete pro ohřev vířivky používat pouze tepelné čerpadlo, nebo si můžete navýšit výkon standardního topného systému vířivky. Navýšit výkon doporučujeme pro vířivky, které budou velmi často využívány.
Vyberte si, jakými atrakcemi chcete vířivku vybavit. Jednu, dvě nebo všechny. Každá atrakce nabídne skvělý zážitek. Zejména pak atrakce Microsilk, která hloubkově čistí kožní póry.
Zde si můžete vybrat osvětlení, termo kryt a další doplňky.
Naše produkty přepravujeme svou autodopravou po celé ČR i SR.
Výpočet přeběžné ceny, přesná cena Vám bude poslána přes email

Výběr konfigurace

Pro rodinu
Vířivka Superior SPA
Hydromasáž Flow BUS 12 - REGUL
Blower 900W s příhřevem vzduchu
Osvětlení RGB
Microsilk - nano bubliny
Filtrační technologie
9 kW topení
Dávkovací automat Cl/pH
Doprava
Instalace
Pro hotel nebo penzion
Vířivka Superior SPA
Hydromasáž Flow BUS 12 - REGUL
Blower 900W s příhřevem vzduchu
Funkce ("water away") pro údržbu a snížení nákladů
Filtrace a časování atrakcí
Jednotka pro vzdálenou správu přes internet
Microsilk
Osvětlení RGB
9 kW topení
Dávkovací automat - Aseko Profi
Doprava
Instalace

Co říkají zákazníci?

Chtěl bych poděkovat za perfektni komunikaci od průběhu řešeni nabídky po realizaci vše probíhalo dle domluvy a k naši spokojenosti. Bazen slouží a celé rodině dělá radost a navíc perfekně vypadá.

Martin Vít

Práve prešiel rok od inštalácie bazéna od firmy Superior steel a spolu s manželkou sme skonštatovali, že nič lepšie sme nemohli urobiť. Plávame každý deň a predpokladám že ho budeme využívať ešte aj v novembri pod Tatrami ( pod krytom ). Pre firmu Superior steel ma presvedčila odbornosť p. Strnadela ml., komplexnosť dodávky, podrobné vysvetlenie všetkého. Boli sme sa ešte pred objednávkou pozrieť na výrobu bazénov, technológie. Po roku môžem konštatovať, že to bolo veľmi správne rozhodnutie. Inštalácia trvala 4 hodiny vrátane vykládky žeriavom, zapojenie tepelného čerpadla. Niekoľkokrát som potreboval poradiť, servisná linka funguje perfektne, takže môžem zodpovedne doporučiť bazén od Superior steel !

Pavol Masliš

Já jsem byl spokojen. Co jsem si objednal, to jsem dostal. Objevily se drobné chyby, které ovšem pan Strnadel k mé spokojenosti rychle vyřešil. Bazén jsme si užívali celé léto 2021 a mohu říci, že přelivový bazén v nerezu je TOP!

Petr Varaďa

Firmu mohu vřele doporučit, po finální specifikaci bazénu byl stanoven termín realizace, který byl přesně dodržen, instalace proběhla bez problémů, drobné nedostatky stavební přípravy pracovníci firmy ochotně napravili. Bazén přesně splňuje mé požadavky funkční i vzhledové. Oproti předchozímu plastovému bazénu je nerezový bazén s lamelovým zakrytím něco jako Mercedes proti Trabantu.

Vladimír Janeček