Klientská zóna

Bazén Superior BS

Nerezový bazén Superior BS je novinkou našich typových bazénů pro rok 2023 a je ideální bazénem pro ty, kteří chtějí kvalitní nerezovou konstrukci s dlouholetou životností za rozumnou cenu. K bazénu je dodávána filtrační technologie v kruhové šachtici do země ECO+. Tato šachta je vybavena již z naší výroby kvalitními komponenty. Tento nerezový bazén je kvalitativně rovnocenným partnerem našich předních modelů Superior a Superior LT.

Samonosná konstrukce

Nerezový bazén Superior BS je v kompaktním rozměru 3x6m s hloubkou 1,33m. Extrémní tuhost rámu zaručuje jednoduchou stavební přípravu. Bazén se ukládá na jednu betonovou desku i s filtrační technologií.

Filtrační sestava ECO+

K bazénu je filtrační šachtice ECO+, která je vybavena kvalitním filtrem a čerpadlem. K filtraci je možno kdykoliv instalovat tepelné čerpadlo, díky přípravě pro dopojení.
Výběr konfigurace

Přednosti modelu

Samonosný rám
Zateplení EPS 100
LED osvětlení
Hladké dno
Rozměr 3x6 m
Schodiště široké 65cm s protiskluzem
2x recirkulační tryska
Filtrační šachta
Jednoduchá stavební příprava

Nahlédněte do technologii

Začněte s výběrem velikosti, jaká se Vám líbí?
Filtrace jsou kompletně sestaveny ve výrobě s nerezovým bazénem, nabízíme ze tří typů. U každé technologie můžeme připravit ovládání celého bazénu přes mobilní aplikaci.
Pokud se chcete koupat i v chladnějším počasí, zvolte tepelné čerpadlo s větším výkonem. Tepelný výměník je nabízen pro instalace, kdy chcete použít centrální topný domovní systém nebo solární panely.
Bazén můžete obohatit námi navrženými atrakcemi. Pokud si rádi pořádně zaplavete zvolte silný protiproud Steel JET 75, pro Relax a odpočinek doporučujeme hydro-masáž Flow BUS nebo perličku Air BUS.
Zde si můžete vybrat z nabídky osvětlení nebo vyšší výbavy nerezového skeletu bazénu. Doporučujeme protiskluzovou úpravu dna a bílé osvětlení.
Bazény přepravujeme svou autodopravou. Do míst, kde dokážeme autem zajet až k výkopu, může být bazén složen hydraulickou rukou. Běžně se k instalaci objednává jeřáb. Instalace bazénu je položka, která obsahuje všechny spotřební díly, potrubí a spojovací materiál vč. logistických nákladů pro techniky.
Výpočet přeběžné ceny, přesná cena Vám bude poslána přes email

Konfigurátor bazénu

Co říkají zákazníci?

Chtěl bych poděkovat za perfektni komunikaci od průběhu řešeni nabídky po realizaci vše probíhalo dle domluvy a k naši spokojenosti. Bazen slouží a celé rodině dělá radost a navíc perfekně vypadá.

Martin Vít

Práve prešiel rok od inštalácie bazéna od firmy Superior steel a spolu s manželkou sme skonštatovali, že nič lepšie sme nemohli urobiť. Plávame každý deň a predpokladám že ho budeme využívať ešte aj v novembri pod Tatrami ( pod krytom ). Pre firmu Superior steel ma presvedčila odbornosť p. Strnadela ml., komplexnosť dodávky, podrobné vysvetlenie všetkého. Boli sme sa ešte pred objednávkou pozrieť na výrobu bazénov, technológie. Po roku môžem konštatovať, že to bolo veľmi správne rozhodnutie. Inštalácia trvala 4 hodiny vrátane vykládky žeriavom, zapojenie tepelného čerpadla. Niekoľkokrát som potreboval poradiť, servisná linka funguje perfektne, takže môžem zodpovedne doporučiť bazén od Superior steel !

Pavol Masliš

Já jsem byl spokojen. Co jsem si objednal, to jsem dostal. Objevily se drobné chyby, které ovšem pan Strnadel k mé spokojenosti rychle vyřešil. Bazén jsme si užívali celé léto 2021 a mohu říci, že přelivový bazén v nerezu je TOP!

Petr Varaďa

Firmu mohu vřele doporučit, po finální specifikaci bazénu byl stanoven termín realizace, který byl přesně dodržen, instalace proběhla bez problémů, drobné nedostatky stavební přípravy pracovníci firmy ochotně napravili. Bazén přesně splňuje mé požadavky funkční i vzhledové. Oproti předchozímu plastovému bazénu je nerezový bazén s lamelovým zakrytím něco jako Mercedes proti Trabantu.

Vladimír Janeček